Bayi Ol
Digital Dönüşümü Mali Entegre ile Gerçekleştirin
Gelir İdaresi Başkanlığı Özel Entegrator kriterlerine sahip Mali Entegre ile verilerinizi güvenle saklayın, istediğiniz yerden erişim kolaylığına ship olun!
Demo Talebi
E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye 0,40 ₺'den Başlayan Fiyatlarla
Mali Entegre ile E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye'nizi 40 kuruştan başlayan kontör fiyatları ile kesmeye başlayın!
Ürünler
E-Ticaret Siteleri İle Entegre Çalışın!
Mali Entegre ile Hepsi Burada, Trendyol, N11, Amazon, Çiçek Sepeti vb. birçok e-ticaret sitesine ürünlerinizi hızlı, kolay bir şekilde yükleyebilir ve stok takibini yapabilirsiniz.
Özellikler
Mali Entegre
Bulut Teknolojisi
Mali Entegre Web tabanlı olduğundan internetin olduğu bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızdan kolayca işlem yapabilir, bulut sistemi sayesinde verilerinizi her zaman güvenli bir şekilde saklar ve yedekler.
Özellikler
Previous
Next

Hızımıza Şaşıracaksınız

Mali Entegre kurulum istemez, birkaç dakikada şifreniz iletilir ve kullanımınıza hazır olur.

Hızlı Raporlama

Raporlama ile tüm hesaplarınızın raporlarını her yerden görebilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Mali Entegre ön muhasebe ücretsiz destek verir.

ÖZELLİKLER

Mali Entegre İle Tüm İşlemleriniz Elinizin Altında!

Mali Entegre Web tabanlı olduğundan internetin olduğu bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızdan kolayca işlem yapma imkanı sunar.

Muhasebenin Konfor Hali

Hızlı E-Ticaret Entegrasyonu
Verileriniz ME Bulutta Güvende

Zengin Raporlama

Hemen Ücretsiz Deneyin!

Mali Entegre’nin kolay arayüzü sayesinde stok takibinizi ve kar-zarar durumunuza istediğiniz her zaman, her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Paketler

Esnaf
Başlangıç Paketi

Yönetim paneli, Cari İşlemler, Cari Risk limiti ve Risk Durumu Uyarı sistemi, Fatura işlemleri, Ürün Stok İşlemleri, 5.000/30.000 E-Arşiv Fatura, Kasa İşlemleri, 2 Kullanıcı ve daha fazlası…

Standart Kobi
E-Dönüşüm Paketi

Yönetim paneli, Cari İşlemler, Cari Risk limiti ve Risk Durumu Uyarı sistemi, Fatura işlemleri, Ürün Stok İşlemleri, 5.000/30.000 E-Arşiv Fatura, Kasa İşlemleri, Banka İşlemleri, Rapor İşlemleri, Kullanıcı Rol Atama, 5 Kullanıcı ve daha fazlası…

Pro Report
E-Belge Paketi

Yönetim Ekranı, Cari İşlemler, Cari Risk limiti ve Risk Durumu Uyarı sistemi, Fatura işlemleri, Ürün Stok İşlemleri, Kasa İşlemleri, Banka İşlemleri, Tekilif-Sipariş Modülü, Rapor İşlemleri, Ürün Satış Fiyat Uyarı Sistemi, E-Belge İşlemleri, 5.000/30.000 E-Arşiv Fatura, Mobil Uygulama, Kullanıcı Rol Atama, 20 Kullanıcı ve daha fazlası…